Londýn, London, Londres, Londra

Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábava

Štúdium v Londýne

V Londýne pôsobí niekoľko stredných skôr, ktoré sú považované za najznámejšie a najkvalitnejšie na svete. Medzi ne patrí napríklad Westminister School, Harrow School a Saint Pauls School. Okrem toho je Londýn domovom University of London, ktorá patrí medzi svetové megauniverzity.

Pod University of London pôsobia rôzne inštitúcie ako napríklad University College London, The London School of Economics and Political Science, Queen Mary University of London, Birkbeck a mnoho iných. Okrem tejto megauniverzity v Londýne pôsobí aj veľa iných menších univerzít. Medzi ne patria napríklad University of Arts London a City University London.

Keďže život v Londýne je pomerne nákladný, nezabudni si pozrieť našu podstránku Práca v Londýne. Navyše sme ti všetky spomínané školy vyznačili aj v našej komplexnej mape Londýna. Označené sú symbolom oranžového domčeka s vlajočkou.

Vyhľadávané frázy:
londyn, london, londres, londra, studium v londyne, skoly v londyne, univerzity v londyne, stipendium v londyne, studovanie v londyne, londynske skoly, londynske univerzity, internaty v londyne, londynske internaty, studium v anglicku, studium v uk, studovanie v anglicku, studovanie v uk


Copyright © 2018 - Londýn, London, Londres, Londra - Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky