Londýn, London, Londres, Londra

Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábava

Ubytovanie v Londýne

Ceny ubytovania sú vysoké, avšak ponuka je naozaj obrovská, takže je z čoho vyberať. Bývanie mimo centra je samozrejme lacnejšie. Ale potom musíš počítať s vyššými nákladmi na londýnsku dopravu. Najprv si treba uvedomiť, že kultúra bývania je v Londýne odlišná od bývania vo zvyšku západnej Európy. Tomu väčšinou zodpovedá aj štandard a cena, veď nie nadarmo je Londým momentálne najdrahším mestom sveta.

Výberu hotela je potrebné venovať dostatok pozornosti, treba sa vopred informovať na čo najviac deatailov. Taktiež si dávaj pozor na označenie raňajok. Ak sú označené ako English breakfast, tak sa jedná o bohaté teplé raňajky. Ak sú však označené ako Kontinental brekfast, jedná sa o nie veľmi rozmanité sladké raňajky, kedy sa väčšinou podáva nejaké sladké pečivo s medom alebo džemom. Okrem toho nezabudnite, že mesto neustále žije a tak je to aj s ubytovaním, veľké množstvo hotelov sa prerába a z toho plynie množstvo ruchov a obmedzení. Preto je dôležité pýtať sa na každý detail.

My sme odskúšali hotel Euro Hotel Wembley a ak nemáš veľké očakávania, bude ti určite stačiť. Ubytovanie nás stalo vtedy na 1 noc okolo 30 € / osoba. Ďalšou možnosťou sú štyri hostely medzinárodnej siete hostelov Hostelling International. Tie sa nachádzajú v strede Londýna, avša počas víkendov sú väčšinou plne obsadené. V tomto prípade sa preto odporúča včasná rezervácia (aj s dvojtýždňovým predstihom). Posledná možnosť sú vysokoškolské internáty, ktoré sú dostupné počas leta. Ceny sú nižšie ako tie hotelové. Spomínaný hotel sme ti označili aj na našej komplexnej mape Londýna, kde ho spoznáš podľa fialového balónika.

TIP: Možnosti ubytovanie v Londýne

Vyhľadávané frázy:
londyn, london, londres, londra, ubytovanie v londyne, ubytovanie v anglicku, ubytovanie v uk, hotely v londyne, hotely v anglicku, hotely v uk, motely v londyne, motely v anglicku, motely v uk, botely v londyne, botely v anglicku, botely v uk, anglicke ranajky, kontinantalne ranajky


Copyright © 2018 - Londýn, London, Londres, Londra - Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky