Londýn, London, Londres, Londra

Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábava

Vianočné trhy v Londýne

Londýn má veľa tvarí. Jedna z nich sa ukazuje počas predvianočného obdobia. Všetko je vysvietené a vyzdobené a mesto tak ukazuje jednu zo svojich najkrajších stránok. Ak sa tu budeš nachádzať v tomto období, nebudeš ľutovať, lebo atmosféra je tu počas vianočných trhov úplne iná ako v ostatných mestách.

Začať by si mal na Regent Street, ktorá je jednou z najkrajšie vyzdobených ulíc a predvianočné nákupy sa tu pravidelne zahajujú rozsvietením tisícok svetielok. Potom by si nemal vynechať nákupy na Oxford Street a ak chceš vidieť naozaj veľký vianočný stromček, choď na Trafalgar Square. Na Covent Garden ta naláka spev kolied od miestnych umelcov a kryté trhovisko Central Market. Svoj výlet môžeš zakončiť korčuľovaním v centre mesta, najznámejšie klzisko je na nádvorí Somerset House.

Samozrejme sme nezabudli všetky tieto miesta vyznačiť aj na našej turistickej mape Londýna, pričom sme im priradili symbol snehovej vločky. Ak si neprišiel do Londýna len kvôli vianočným trhom, ale chceš sa trochu aj zabaviť, určite si pozri aj podstránku Zábava v Londýne.

Vyhľadávané frázy:
londyn, london, londres, londra, vianocne trhy v londyne, vianoce v londyne, londynske vianoce, atmosfera vianoc v londyne


Copyright © 2018 - Londýn, London, Londres, Londra - Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky